instagram’da uygunsuz yorumları filtreleme yapma? 2018

By

instagram’da uygunsuz yorumları filtreleme yapma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram’da uygunsuz yorumları filtreleme yapma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagramda sık sık fotoğraf veya video paylaşıyor ve bu paylaşımlara yorumlar yapılıyorsa , yapılan uygunsuz yorumlar sizi ve diğer takipçileri rahatsız edebilecektir. Küfür , Argo kelimeler sık sık yorum olarak atılıyor ve bunları siz tek tek silmek yerine anahtar kelimeler kullanarak yapılan bu yorumları filtreleme ile engelleyebilirsiniz.

Eğer sizde instagram’da yorum yapamıyorsanız , gönderilen içeriği kontrol edin ve , instagram yorum atamıyorsanız bilesiniz ki kullanıcının oluşturduğu filtreleme ile uygunsuz yorumları gizlemektedir. Benimde Bu konuda sizlere yorum filtreleme nasıl yapılır? bunun hakkında bilgi aktarmaya çalışacağım.
İnstagram Uygunsuz Yorum Filtreleme Nasıl Yapılır?
instagram filtreleme yapabilmek için “www.instagram.com” adresi üzerinden bilgisayardan açalım ve aşağıdaki adımları izleyelim.
Ayarlar > Yorumlar veya “https://www.instagram.com/accounts/comment_filter/” link adresini bilgisayar tarayıcınıza yapıştırın ve sayfayı açınız.

 
ilk önce “Uygunsuz Yorumları Gizle”  kutusunu işaretleyerek instagram filtreleme aktif edelim. Daha sonra kendinizin belirleyeceği anahtar kelimeler , sözcükler , ifadeleri boş alana virgül kullanarak yazınız. ( Örnek ; sanane,olmazki,canım, ) gibi kelimeler arasında virgül ile filtreleme gerçekleştirebilirsiniz.
Arama Tags & Etiket ;
instagram yorum filtrelemesi nasıl yapılır , instagram yorum gizleme , instagram filtreleme , instagram kelimeleri filtreleme , instagram sözcükleri filtreleme , instagram yorum filtreleme nasıl oluşturulur , filtreleme instagram , uygunsuz yorumları filtreleme instagram , instagram yorumlar nasıl kapatılır , insta filtreleme , insta filtre nasıl yapılır

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram’da uygunsuz yorumları filtreleme yapma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|