Instagram’da Yorum Kopyalama 2020

tarafından
8
Instagram’da Yorum Kopyalama 2020

Instagram’da Yorum Kopyalama 2020

İnstagram Yorum Kopyalama 2017

Merhaba instagram’ın nimetlerinden yararlanmak isteyen cancanları, mutlu günler geçiriyorsunuzdur umarız, bugün sizlere instagram’da bir kişi gönderi paylaştığında altındaki yazıyı nasıl kopyalayabiliriz veya yorum yapan kişinin yorumunu nasıl kopyalarız onu göstereceğiz.

Bildiğiniz üzere instagram’ın kendi uygulamasında böyle bir işlem maalesef ki mümkün değil, olsaydı ne güzel olurdu diyoruz ama yok işte ne yapalım 🙂 Ancak bu işlemi en kolay nasıl yapabilirim diyorsanız gelin gösteriyoruz kaçırmayın, bugün işinize yaramasa yarın yarar. 😀

İnstagram’da bir gönderide çok uzun açıklama yapan arkadaşınızın açıklamasını eliniz ile tek tek yazmak yerine kopyalamak mı istiyorsunuz veya bir arkadaşınızın veya tanımadığınız birinin gönderisinin altına çok güzel / muhteşem dediğiniz türden bir yorum mu yapılmış ve bunu kopyalayıp başka bir yerde yayınlamak ya da telefonunuzda saklamak mı istiyorsunuz o zaman şimdi size göstereceğiz yöntem sayesinde bu işlemi oldukça basit bir şekilde halledeceksiniz.

Yapmanız gereken işlem çok basit, öncelikle kopyalamak istediğiniz gönderiyi uygulama içerisinden buluyoruz. Gönderi sağ üst kısmında bulunan “üç nokta” işaretine tıklıyoruz. (1)

Tıkladığımızda açılan pencereden “Paylaşım URL’sini Kopyala” seçeneğine tıklıyoruz. (2)

URL’yi kopyaladıktan sonra telefonumuzun internet tarayıcısını açarak, url kısmına kopyaladığımız url’yi yapıştırıyoruz. (3)

Daha sonra açılan pencereden yine o gönderiyi görebiliyor olacağız, bu alandan gönderide veya yorumda kopyalayacağımız yeri telefonun ekranına uzun süre basılı tutarak seçiyoruz, ve çıkan pencereden kopyala işaretine tıklıyoruz. (4)

İşlemimiz burada son buluyor artık kopyalamış olduğunuz gönderi ya da yorumu istediğiniz yerde kullanabileceksiniz, iyi stalklamalar. 😀

İnstagram Açıklama Kopyalama

Ayrıca benzer yazılarımıza göz atmadan çıkıyoruz değil mi 🙂 : İnstagram Başkasının Resmini Nasıl Paylaşabilirim?

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter