seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

instagram’da zoom büyütme özelliği kullanma? 2018

instagram’da zoom büyütme özelliği kullanma? 2018

Bu yazımızda sizlere instagram’da zoom büyütme özelliği kullanma? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

instagram’da yeni güncelleme ile güzel bir özellik geldi artık instagram’da paylaşılan fotoğraf ve videoları zoomlama yani büyütme gerçekleştirebilirsiniz. Şuan için İphone cihazlarda kullanılan bu özellik kısa zamanda Android işletim sistemlere gelmesi bekleniyor.

İnstagram zoom yapma özelliği ile artık paylaşımları elinizde normal bir resmi ve videoları büyütür gibi işlem yaparak daha net görebilirsiniz. instagram zoom özelliğini ios cihazlarda büyütme özelliğini hemen kullanmaya başlayınız.
Arama Tags & Etiket ;
instagram fotoğrafları nasıl büyütülür , instagram zoom özelliği nasıl kullanılır , instagram videoları nasıl büyütürüz , instagram’da görselleri büyütme , instagram’da fotoğrafları büyütme nasıl android , zoomlama yapma instagram , instagram zoom yapma özelliği

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

instagram’da zoom büyütme özelliği kullanma? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/