seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Musically Beğeni Artırma

musically beğeni artırma musically nasıl beğeni artırılır

Her sosyal medya uygulamasında veya sitesinde olduğu gibi Musically’de de beğenilerinizi daha kolay arttırmanın, hedef kitleye daha rahat ulaşabilmenin yolları vardır. Eğer düzenli olarak zaman ayırılır ve musically beğeni artırma işlemlerini yaparsanız sizin de musically beğenileriniz zamanla normalden çok daha fazla artar. Peki Musically beğeni nasıl artırılır ve Musically beğeni artırma nasıl yapılır ? İşte Musically beğeni arttırma taktikleri :

Düzenli İçerik Paylaşın  

Evet, düzenli ve sürekli içerik paylaşarak musically üzerinde dikkat toplayabilir ve aldığınız erişimleri artırarak beğeni sayınızı artırabilirsiniz. Günlük düzenli olarak içerik paylaşmalı ve her gün en az 2 sabah 2 akşam olmak üzere 4 tane içerik paylaşmanız gerekmektedir.

Yoğun Saatlerde Paylaşım Yapın

Paylaşacağınız gönderileri paylaştığınız saat çok önemlidir. Instagramda olsun musically’de olsun paylaşılan gönderi zamanla insanların timeline’larında aşağılara iner ve görünmez olur. İnsanlar çok fazla scroll yapmazlar ve eğer kullanıcıların yoğun olarak musically kullanmadığı saatlerde içerik paylaşırsanız, içerikleriniz çok kaliteli olsa da daha az kullanıcıya ulaşmış olursunuz. Bu nedenle musically’nin genelde yoğun saatleri olan gündüz 11:00 – 16:00 arası ve akşam 20:00 – 23:00 arası gönderi paylaşmaya çalışın.

Popüler Hashtag Kullanımına Önem Verin

Instagram’da olduğu gibi musical.ly’de de hashtag kullanımı var. Bu hashtag’leri ilgili kitleye göre ve popüler olanlardan seçerseniz musically beğeni artırma yanı sıra takipçi de artırabilirsiniz.

Komedi Videoları Paylaşın

Kişisel araştırmalarımız ve tecrübelerimize göre, komik videolar paylaşmak kişisel videolar paylaşmaya oranla çok daha fazla beğeni sağlıyor.

Taç ( Crown ) Sahibi Kullanıcılarla Düet Yapın

Musically’de taç mevzuatı var, taç olan kullanıcılara olan etkileşime önem vermeniz gerekmekte. Bu nedenle crown sahibi kullanıcılar ile düet yapmanız kesinlikle ve kesinlikle hem takipçinizi hem de beğenilerinizi artıracaktır. Yapacağınız düetlerde taç sahibi kullanıcıları tercih edin ve onların kullandığı özel kişisel hashtagları kullanarak onlara ulaşmaya çalışın. Sizi farkedip paylaştıkları zaman hesabınızda patlama etkisi yaşayabilirsiniz. Bu yazımızda musically crown nasıl alınır anlattık nasıl taç alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Musically Beğeni Artırma İçin Trendleri Takip Edin

Son zamanlarda sosyal medyada herşey saman alevi gibi. Birkaç günde bazı akımlar trend olup milyonlar tarafından yapılıyor sonrasında bitiyor. Siz de trendleri takip etmeli, hangi akımların hashtag’ları daha sık kullanılıyor is onları kullanmalı insanların o etiketlerde ilgisini çekecek içerikler üretmelisiniz.

Video Kalitesine Önem Verin

Hesap makinesi ile çekilmiş bir video içeriği ne kadar kaliteli, özgün veya komik olursa olsun bir 4K video’nun etkisini kesinlikle göstermez. Videolarınızı yüksek kalitede çekerek yüksek kalitede paylaşın.

Özgün İçerik Paylaşın

Kopyala yapıştır dünyasındayız herkes kolay yoldan takipçi artırmaya beğeni sağlamaya çalışıyor ancak özgün içeriği artık tüm sosyal medya sitelerinin altyapıları tanıyabiliyor, ve sizi daha kolay öne çıkarabiliyor. Bu nedenle Musically beğeni artırma için özgün içeriğe önem vermeniz gerekiyor.