musically düet yapma musically nasıl düet yapılır

Musically Düet Yapma Rehberi

By

Musically Düet Rehberi , Musically Nasıl Düet Yapılır?

Musical.ly uygulamasında daha fazla hayran kazanmak ve popüler olmak için harika fırsat sunan musically düet özelliği, uygulamanın en beğenilen özellikleri arasında yer almaktadır. Musically düet yapamıyorum , Musically düet nasıl yapılır  diyorsanız bu yazımız tam olarak size göre. Bu yüzden size Musical.lyde nasıl düet yapılır sorusu doğrultusunda yapmanız gerekenleri anlatacağız. Huzurlarınızda Musically düet yapma rehberi.

Musically Düet Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Musical.ly uygulamasında videonuzu nasıl hazırlamanız gerektiğini bilmiyorsanız kayıt yapma işlemini anlatalım. İlk olarak uygulamaya üye olduktan sonra ana sayfanın alt kısmında bulunan kırmızı + butonuna tıklayarak ilk video kaydınıza başlayabilirsiniz. Video kaydınız başlamadan önce size uygulama tarafından müzik seçenekleri sunulur. Bu müzik seçeneklerinden istediğinizi seçebilir ve Sonraki başlığına tıklayarak devam edersiniz. 15 saniyelik videonuzu kayd etmeye başlayabilirsiniz. Musical.ly’de düet yapmak için gerekenler adı altında adımları sunalım.

 

Musical.ly’de Düet Yapmak İçin Gerekenler

Öncelikle biri ile musically düet yapmak için onu takip etmeniz gerekir. Ve o kişi de sizi takip etmelidir. Bu şarta uymanız durumunda arkadaşınızla Musical.ly’de düet yapmak için başlayabilirsiniz. Öncelikle arkadaşınızın musically düet yapmak istediği videoyu açın ve ardından ekranın sağında yer alan ok simgesine dokunun. Ekrana çıkan seçenekler arasından “Düet” simgesine dokunun. Daha sonrasında ne tür bir video çekmek istediğinize karar verin. Karşınıza “Montaj” ve “Bölünmüş Ekran” seçenekleri çıkacaktır. Bu seçeneklerden birini seçin. Seçeneklerden birincisi arkadaşınızın ve sizin videonuzdan oluşan karışık bir video olacaktır. İkinci seçenek ise aynı anda iki videonun oynatılmasını sağlayacaktır. İkisini de ayrı ayrı deneyebilir ve sizin için daha iyi olanını seçebilirsiniz.

Ekrana çıkan alternatifler arasında seçim yaptıktan sonra “Kayıt” düğmesine basarak video kaydetme işlemine başlayabilirsiniz. Kaydetme işlemini bitirdikten sonra gerekli filtreleme işlemlerini yaptıktan sonra önizleme sayesinde videonuzu kontrol edin. Bu sayede, musically düet videonuzu yayınlayabilirsiniz.

Musical.ly’de Düet Yaparak Ünlü Olmak

Musical.ly’de düet aşamaları sonrasında videonuzun daha fazla kullanıcılara ulaşması için neler yapmanız gerektiğine bakalım. Musical.ly’de daha fazla hayran toplamak için yapmanız gerekenler aslında oldukça basittir. Musically Düet videonuzu paylaşmadan önce son adımda etiket eklemenizde fayda vardır. Kullanıcıların daha fazla ilgisini çekecek olan musically düetler , daha popüler hashtaglarla etiketlenmelidir. Öreneğin, #popular, #talent, #comedy, #feature, #boy, #girl gibi. Videonuzu paylaştıktan sonra daha ne kadar kullanıcıya ulaştığını da görmeniz faydalıdır. Musically düet nasıl yapılır sorusuna en uygun cevap budur.

Musical.lyde Düet Yaparak Nasıl Ünlü Olunur?

Musicallyde düet nasıl yapılır ve düet yaparak ünlü nasıl olunur merak ediyorsunuz değil mi ? Musical.ly uygulamasında yer alan şimşek simgesi bu konuda size yardımcı olur. Böylece videolarınızı izleyenleri ve beğenenleri gösterir. Aynı zamanda, şimşek simgesi sayesinde sizi her zaman takip eden ve beğenen belirli kişileri de görmüş olursunuz ve aklınızda tutarsınız.

Musical.ly’de düet ile meşhur olmak için videolarınızı Instagram’da paylaşmanız da etkili olacaktır. Bu sayede, Instagram profilinizdeki kişilere de ulaşırsınız ve onların da dikkatini çekersiniz. Böylelikle paylaşımınızı daha fazla kişi görecektir ve Musical.ly profilinizi ziyaret edecektir. Sonuç olarak daha popüler hale gelmenizde yardımcı olabilirler. Aynı kategoriden sizin video klibinize benzer klipleri izlemek, beğenmek ve yorum yapmak da size hayran kazandırır.

Musically düet nasıl yapılır sorularınızda cevap niteliğinde Musically düet yapma rehberi yazımızın sonuna geldik. Aşağıda musically ile ilgili diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz :

Musically Düet Videoları :Sıkça Sorulan Sorular :

musically nasıl düet yapılır
musically düet yapma
musically de nasıl düet yapılır
musically düet
musically düet isteği
musical.ly de nasıl düet yapılır
musical.ly düet nasıl yapılır
musical.ly nasıl düet yapılır
musically düet daveti

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|