Orucu Diziye Tutturacağınız Yabancı Dizi Önerileri

tarafından
710
Orucu Diziye Tutturacağınız Yabancı Dizi Önerileri

Ramazan ayında insanların en büyük dertlerinden biri zaman öldürmek. Evet biliyoruz, normalde su gibi akan zaman bu ayda neredeyse duruyor, hiç akmıyor. Bize de tek çare olarak zaman geçiren aktivitelere yönelmek kalıyor. Bu zaman öldüren etkinliklerin başını çekenler ise diziler. Bir diziyi eğer beğenirse en az 3-4 saat hiç başından kalkmadan izleyen bir insanımız varken orucu diziye tutturmak emin olun çok kolay. Size şimdi vereceğimiz yabancı dizi önerileri ile de beğendiğiniz diziyi seçip izlemeye başlayabilirsiniz.

Diziyi Nereden İzlerim ?

Normalde diziler dizilerin yabancı uyruklu kanallarında yayınlanıyor. Örneğin Game of Thrones dizisi HBO kanalında yayınlanıyor, İngilizcem iyi ben yürür giderim diyorsanız dizilerin yayın kanallarından dizi devam ediyorsa diziyi takip edebilirsiniz. Onun dışında Netflix gibi güzel platformlardan ufak bir ücret karşılığı belli başlı dizileri kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bunun dışında ülkemizin belki de en büyük sorunu olan ‘korsan’ sorunu diziler için de var elbette. Yasa dışı yabancı dizi izleme sitelerinden izleyebilirsiniz ancak biz yasa dışı olduğu için bunu tavsiye etmiyor ve yasal platformlardan izlemenizi öneriyoruz.

Yabancı Dizi Önerileri/Tavsiyeleri

1) Peaky Blinders

1. Dünya savaşı sonrası kurulan bir İngiliz örgütünü anlatan Peaky Blinders konusu itibariyle oldukça akıcı bir dizi. Soygun yapma, at yarışlarını manipüle ederek para kazanma bu çetenin aktivitelerinden sadece başlıcaları. Eğer sizin de eski dizilere ilginiz varsa BBC dizisi Peaky Blinders’ı izlemenizi tavsiye ederiz.

2) Riverdale

Riverdale dizisi, Archie Comics’in karakterleri üzerine uyarlanan bir dizidir. Oldukça sakin ve yaşayan herkesin mutlu olduğu Riverdale adlı bir kasabada birgün bir kaybolma vakası ve devamında kaybolan kişinin öldüğü olayı meydana gelir. Bu ölümün arkasında birçok şey çıkacak ve kasabada gittikçe ilginç olaylar olacaktır.

3) Sense8

Sense8 konusu ile bizlere ilginç bir senaryo sunuyor. Angelica Turing, intihar etmeden önce doğum yaparak dünyaya 8 çocuk getiren bir kadındır. Dünyanın farklı kentlerinde yaşayan bu 8 karakter birbirlerini ilginç bir şekilde gün içlerinde görmeye başlayacak ancak buna herhangi bir anlam veremeyecekler. Bu şekilde olaylar gelişerek devam edecek.

4) Legion

Legion konusu David Haller adlı, dizimizin baş karakteri etrafında gelişmektedir. Çocukluğundan beri kafasında garip garip sesler duyan karakterimiz çevresi tarafından hasta damgası yiyerek akıl hastanesine kapatılır. Çevresi her ne kadar kabul etmek istemese de David Haller çok güçlü telapati yeteneğine sahip bir mutanttır. David daha sonra akıl hastanesinden kaçmasının bir yolunu da bulur, devamında olaylar çok ilginç bir hale bürünecektir.

5) House of Cards

yabancı dizi önerileri

Siyaset seviyorsanız başından hiç kalkmayacağınızı düşündüğümüz bir dizi olan House of Cards dizisi bizlere Amerikan siyasetini anlatıyor.

Sizin de tavsiye etmek istediğiniz diziler varsa yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Daha fazla yabancı dizi için https://bidizikonusu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dikkatinizi çekebilir : Musically Düet