Home / İnternet / Orucu Diziye Tutturacağınız Yabancı Dizi Önerileri

Orucu Diziye Tutturacağınız Yabancı Dizi Önerileri

Ramazan ayında insanların en büyük dertlerinden biri zaman öldürmek. Evet biliyoruz, normalde su gibi akan zaman bu ayda neredeyse duruyor, hiç akmıyor. Bize de tek çare olarak zaman geçiren aktivitelere yönelmek kalıyor. Bu zaman öldüren etkinliklerin başını çekenler ise diziler. Bir diziyi eğer beğenirse en az 3-4 saat hiç başından kalkmadan izleyen bir insanımız varken orucu diziye tutturmak emin olun çok kolay. Size şimdi vereceğimiz yabancı dizi önerileri ile de beğendiğiniz diziyi seçip izlemeye başlayabilirsiniz.

Diziyi Nereden İzlerim ?

Normalde diziler dizilerin yabancı uyruklu kanallarında yayınlanıyor. Örneğin Game of Thrones dizisi HBO kanalında yayınlanıyor, İngilizcem iyi ben yürür giderim diyorsanız dizilerin yayın kanallarından dizi devam ediyorsa diziyi takip edebilirsiniz. Onun dışında Netflix gibi güzel platformlardan ufak bir ücret karşılığı belli başlı dizileri kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bunun dışında ülkemizin belki de en büyük sorunu olan ‘korsan’ sorunu diziler için de var elbette. Yasa dışı yabancı dizi izleme sitelerinden izleyebilirsiniz ancak biz yasa dışı olduğu için bunu tavsiye etmiyor ve yasal platformlardan izlemenizi öneriyoruz.

Yabancı Dizi Önerileri/Tavsiyeleri

1) Peaky Blinders

1. Dünya savaşı sonrası kurulan bir İngiliz örgütünü anlatan Peaky Blinders konusu itibariyle oldukça akıcı bir dizi. Soygun yapma, at yarışlarını manipüle ederek para kazanma bu çetenin aktivitelerinden sadece başlıcaları. Eğer sizin de eski dizilere ilginiz varsa BBC dizisi Peaky Blinders’ı izlemenizi tavsiye ederiz.

2) Riverdale

Riverdale dizisi, Archie Comics’in karakterleri üzerine uyarlanan bir dizidir. Oldukça sakin ve yaşayan herkesin mutlu olduğu Riverdale adlı bir kasabada birgün bir kaybolma vakası ve devamında kaybolan kişinin öldüğü olayı meydana gelir. Bu ölümün arkasında birçok şey çıkacak ve kasabada gittikçe ilginç olaylar olacaktır.

3) Sense8

Sense8 konusu ile bizlere ilginç bir senaryo sunuyor. Angelica Turing, intihar etmeden önce doğum yaparak dünyaya 8 çocuk getiren bir kadındır. Dünyanın farklı kentlerinde yaşayan bu 8 karakter birbirlerini ilginç bir şekilde gün içlerinde görmeye başlayacak ancak buna herhangi bir anlam veremeyecekler. Bu şekilde olaylar gelişerek devam edecek.

4) Legion

Legion konusu David Haller adlı, dizimizin baş karakteri etrafında gelişmektedir. Çocukluğundan beri kafasında garip garip sesler duyan karakterimiz çevresi tarafından hasta damgası yiyerek akıl hastanesine kapatılır. Çevresi her ne kadar kabul etmek istemese de David Haller çok güçlü telapati yeteneğine sahip bir mutanttır. David daha sonra akıl hastanesinden kaçmasının bir yolunu da bulur, devamında olaylar çok ilginç bir hale bürünecektir.

5) House of Cards

yabancı dizi önerileri

Siyaset seviyorsanız başından hiç kalkmayacağınızı düşündüğümüz bir dizi olan House of Cards dizisi bizlere Amerikan siyasetini anlatıyor.

Sizin de tavsiye etmek istediğiniz diziler varsa yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Daha fazla yabancı dizi için https://bidizikonusu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dikkatinizi çekebilir : Musically Düet

About seosmm

seosmm

Check Also

Citroen Modelleri BERLİNGO Yedek Parça C-ELYSEE Yedek Parça C1 Yedek Parça C2 Yedek Parça C3 Yedek Parça C4 Yedek Parça C5 Yedek Parça C6 Yedek Parça JUMPER Yedek Parça NEMO Yedek Parça SAXO Yedek Parça X-SARA Yedek Parça Dacia Modelleri : DOKKER Yedek Parça DUSTER Yedek Parça LODGY Yedek Parça LOGAN Yedek Parça SANDERO Yedek Parça SOLENZA Yedek Parça Fiat Modelleri : ALBEA Yedek Parça BRAVA Yedek Parça BRAVO Yedek Parça DOBLO Yedek Parça DUCATO Yedek Parça EGEA Yedek Parça FİORİNO Yedek Parça LİNEA Yedek Parça MAREA Yedek Parça PALİO Yedek Parça PANDA Yedek Parça PUNTO Yedek Parça SCUDO Yedek Parça SİENA Yedek Parça STİLO Yedek Parça STRADA Yedek Parça TEMPRA Yedek Parça TİPO Yedek Parça UNO Yedek Parça Peugeot Modelleri : 106 Yedek Parça 107 Yedek Parça 206 Yedek Parça 207 Yedek Parça 3008 Yedek Parça 301 Yedek Parça 306 Yedek Parça 307 Yedek Parça 308 Yedek Parça 406 Yedek Parça 407 Yedek Parça 5008 Yedek Parça 508 Yedek Parça 607 Yedek Parça BİPPER Yedek Parça BOXER Yedek Parça PARTNER Yedek Parça Renault Modelleri : CAPTUR Yedek Parça CLİO Yedek Parça EXPRES Yedek Parça FLUENCE Yedek Parça KADJAR Yedek Parça KALEOS Yedek Parça KANGOO Yedek Parça LAGUNA Yedek Parça LATİTUDE Yedek Parça MASTER Yedek Parça MEGANE Yedek Parça MODUS Yedek Parça RENAULT 11 Yedek Parça RENAULT 12 Yedek Parça RENAULT 19 Yedek Parça RENAULT 21 Yedek Parça RENAULT 9 Yedek Parça SAFRANE Yedek Parça SCENİC Yedek Parça SYMBOL Yedek Parça TALİSMAN Yedek Parça TRAFİC Yedek Parça TWİNGO Yedek Parça Tofaş Modelleri : 131 Yedek Parça DOĞAN Yedek Parça KARTAL Yedek Parça ŞAHİN Yedek Parça SERÇE Yedek Parça

Oto Yedek Parça’da Yeni Soluk : Parçafoni !

Oto yedek parça sektörü büyürken Taşdemirler Oto Yedek Parça yeni bir girişime de imza atmış bulunmakta ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir