seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Pc’den instagram hikaye ( stories ) izleme özelliği 2018

Pc’den instagram hikaye ( stories ) izleme özelliği 2018

Bu yazımızda sizlere Pc’den instagram hikaye ( stories ) izleme özelliği 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Instagram uygulaması son zamanlarda yeni getirdiği güncellemeler ile artık kendi daha’da yeniliklere açtı. Eski’den sadece iphone cihazlarda kullanılabilen instagram sonradan android cihazlara yüklenerek kullanılmaya başladıktan sonra hayli bir yol aldı.
Yakın zamanda getirdiği özellikler ile kullanıcıları oldukça ihya eden instagram getirdiği hikaye özelliği ile güncel, anlık durumları yada film rulosunda kayıtlı bir fotoğraf, video yükleyerek takipçilere hikaye izlemesi ile geçici süre zarfında paylaşımlar yapmaktadır.
24 saat süre ile paylaşılan hikayeler daha sonrasında kendiliğinden otomatik olarak silinmektedir. Mobil cihazlardan sonra şimdi ise instagram hikayesini artık masaüstü pc, dizüstü bilgisayarlarda web sayfası üzerinden izleme imkanı da sunmaktadır.
instagram hikayesini masaüstü bilgisayarda izleme ;
instagram hikayesini “instagram.com” üzerinden kullandığınız tarayıcınız Chrome, Yandex, Safari, Mozilla, internet explorer , Edge üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra hikayeleri ( stories ) artık takip ettiğiniz kullanıcıların hikayelerini izleme imkanı, özelliği sunmaktadır.

Bilgisayardan instagram hikayesi izleme için yapmanız gereken kullanıcının üzerine gelerek fare yardımı ile hikayeyi açmak olacaktır. 
pc’de instagram hikayelerini tek tek veya tümünü izle özelliğini kullanarak hikayeleri artık bilgisayardan da izleme imkanı sunmaktadır. Bunun dışında fısıltı haberine göre artık hikayeleri bilgisayardan da yükleme özelliği geleceği söylenmektedir. 
Bu özellik Facebook’da aynen kullanılmaktadır. web sitesi üzerinden paylaşılmış video, fotoğrafları izlenmesini özelliğini instagram’da kullanmaya başlamıştır.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

Pc’den instagram hikaye ( stories ) izleme özelliği 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/