Silinen instagram kullanıcı adını tekrar alabilir miyim? 2018

By

Silinen instagram kullanıcı adını tekrar alabilir miyim? 2018

Bu yazımızda sizlere Silinen instagram kullanıcı adını tekrar alabilir miyim? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda sizlerden gelen sık sorulardan biri olan silinen instagram kullanıcı adı geri alınır mı? Silinen bir instagram hesap geri alma gibi instagram yardım hattı üzerinden gelen sık sorulan sorulara cevap vermeye çalışacağız.
İnstagram kullanıcı adı geri alma ;
İnstagram’da daha önce kullanılmış kullanıcı adı geri alınır mı? Bunun için instagramın yardım destek kısmında şu şekilde söylemektedir.
“İstediğiniz kullanıcı adı aktif görünmeyen bir hesap tarafından kullanılıyorsa, o kullanıcı adının Instagram’da kullanabileceğiniz başka bir versiyonunu seçebilirsiniz. Başkası tarafından kullanılmayan bir kullanıcı adı oluşturmanıza yardımcı olması için kullanıcı adına nokta, rakam, alt çizgi veya kısaltmalar ekleyebilirsiniz.”
 

 
Daha önceden alınmış instagram hesabı hiç kullanılmıyor, pasif olarak görünüyor olması veya sadece boş da duran bir hesap geri alma, Facebook üzerinde olmaktadır, fakat instagram buna müsaade etmemektedir.
Bu konuda “https://www.facebook.com/help/instagram/513717858639392?locale=tr_TR”  adresi üzerinden yapıldığını göreceksiniz. Bunun yerine size buna yakın alternatif kullanıcı adı almanız tavsiye etmektedirler. Bu nasıl yani derseniz @seosmm kullanıcı adı bir başkasına ait olduğu için bende buna alternatif smm olarak aldığım için bir birine yakın görünmektedir.
Eğer marka, ürün telif hakkı gibi sizin adınızı taklit eden bir hesap olduğunu düşünüyorsanız o zaman forumdaki “https://help.instagram.com/contact/552695131608132?helpref=faq_content” foruma girerek itiraz edebilirsiniz.
 

 
Benim adım (veya kuruluşunun adı) iznim olmadan kullanılıyor adımını seçerek itiraz ediniz. Sizin adınızı kullanarak bu kişileri, sayfaları şikayet edebilirsiniz.

Hesabınızı sildikten sonra aynı kullanıcı adıyla tekrar kaydolamazsınız veya o kullanıcı adını başka bir hesaba ekleyemezsiniz. Silinen hesapları yeniden etkinleştirmemiz de mümkün olmayacaktır.
“https://help.instagram.com/370452623149242/?helpref=hc_fnav&bc[0]=368390626577968&bc[1]=1757120787856285” 
Yukarıda açıklama görebilirsiniz. Bu nedenle silinmiş veya bir başkası tarafından kullanılan hesabı alma, geri alma işleminiz başarısız olacaktır.
Eğer aktif olmayan, hareket görmeyen instagram kullanıcı hesapları instagram tarafından silindiğinde buradan söylemek gerekir.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

Silinen instagram kullanıcı adını tekrar alabilir miyim? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|