Snapchat Arama Geçmişi Silme 2020

tarafından
61
Snapchat Arama Geçmişi Silme 2020

Snapchat Arama Geçmişi Silme 2020

Snapchat Arama Geçmişi Silme

Yok artık daha neler demeden önce herkese merhaba, neden böyle giriş yaptık bizi takip eden kişiler az çok bilirler. Takip etmeyen kişiler ise bu olaydan hiçbir şey anlamadıkları gayet normal olmakla birlikte ne saçmalıyorlar diyerekten siteden çıkmaya bile niyetlenmiş olabilirler, ama çıkmayın durun diyerekten sizler için snapchat’te arama geçmişi temizlemeyi göstereceğimiz konumuzu anlatmaya geçiyoruz.

Snapchat kullanıcıları bilirler ki arama çubuğunda birini bulabilmek için değişik karakterli kullanıcı adları aratabilirler veya bir arkadaşının kullanıcı adını yazar, ya bulur ya da bulamaz ama daha sonra o aratılan kelimeler snapchat uygulaması bölümünde arama kısmında kalırlar ve insanlar burada aratılan kelimeleri daha sonra silmek isterler.

Silmelerin nedeni ise ya başka birisi o telefonu eline aldığında benim bunu arattığımı görmesin ya da bu kullanıcıyı ziyaret ettiğimi görmesinler gibi düşünceler olabilir. Veya gözüne hoş gelmez abi burası boş dursun ya ne bu doluluk karman çurman gibi nedenlerle de arama geçmişinin silmek isteyen kişiler karşımıza çıkıyor. Peki bu arama geçmişini temizlemek için ne yapmamız gerekiyor nasıl temizleyeceğiz gibi soruların cevabını aşağıdan vereceğiz.

  • Snapchat’te arattığınız kullanıcı ya da kelimeleri silmek için öncelikle uygulamayı açarak sol üstte bulunan “Snapchat ikonuna” tıklıyoruz. (1)
  • İkona tıkladıktan sonra ise gelen bölümden bu kez “ayarlar” ikonuna tıklamamız gerekiyor. (2)
  • Karşımıza gelen ayarlar ekranından en alta kadar iniyoruz ve “Önbelleği Temizle” seçeneğine tıklıyoruz. (3)
  • Çıkan alandan ise “Hepsini sil” seçeneğine tıklamak yeterli oluyor. (4)

Bu sayede snapchat uygulamasında arama ekranında yer alan kalıntılı mesajlar silinmiş oluyor ve sizde bu sayede o görecek veya bu görecek endişesine kapılmadan rahat bir nefes alıyorsunuz.

Snapchat Arama Geçmişi Temizleme

Umarız bu konu sayesinde artık sizlerde arama geçmişi temizleme nasıl yapılır öğrenmiş oldunuz, peki bunu bilmeden arkadaşlarınızda varsa bizim linkimizi iletirseniz size minnettar oluruz, şimdi kalın sağlıcakla ama;

son süzümüz hep benzer yazımız oluyor nedir bugünkü benzer yazımız Snapchat Arkadaş Kasma Hilesi haydi doluşun. 🙂

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter