seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme 2020 2020

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme 2020 2020

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Merhaba Snapchat’çi genç arkadaşlar, bizi Snapchat kategorimizden takip ediyorsunuzdur umarım. Bu aralar Snapchat’in özelliklerini bir bir kendine alan hatta yetmemiş gibi birde Pinterest’ten özellik çalan instagram’ın yazılarını daha çok paylaşıyoruz ancak Snapchat’i unutmuş değiliz tabikide.

Bu yazıda Snapchat uygulamasında oluşturmuş olduğumuz kullanıcı adını nasıl değiştiririz ondan söz edeceğiz, hatta hiç lafı gevelemeden bu işlemin nasıl yapılacağına gelir birlikte bakalım;

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Snapchat’te kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsunuz ama nereden yapılacağını bir türlü bulamadınız mı? Bu işlemin nereden yapacağınızı bulamamanız gayet normal çünkü Snapchat kullanıcı adı değiştirme gibi bir seçenek maalesef ki bulunmuyor. Bunun yerine ancak ve sadece isminizi değiştirebilirsiniz.

Snapchat Kullanıcı Adı Nedir?

Snapchat’te kullanıcı adı sizi bir arkadaşınızın eklemesini kolaylaştıran bir unsurdur, birisi sizi eklemek istediğinde kullanıcı adını vermeniz sayesinde sizi daha rahat bulacaktır.

Snapchat Kullanıcı Adı Neden Değişmiyor?

Snapchat’te kullanıcı adı bölümü değişmiyor çünkü Snapchat’in veritabanı ile alakalı bir işlem olmasından dolayı bu işleme izin vermeyi engellemiş durumdalar, buda onların politikalarıyla alakalı bir durumdur.

Snapchat Kullanıcı Adı Yerine İsim Değiştirme

Snapchat’te kullanıcı adınızı değiştiremiyorsunuz ama dediğimiz gibi isminizi değiştirebilirsiniz, bunu yapmak içinde Snapchat uygulamasında sağ üstte yer alan ayarlar ikonuna tıklayarak isim yazan bölümün üzerine tıklayın, açılan bölümden istediğiniz ismi girebilirsiniz, ve kaydet diyerekte bu işlemi başarıyla yapmış olursunuz.

Benzer yazılarımızdan biri olan Snapchat Kullanıcı Engelleme 2018 isimli konumuza’da göz atabilirsiniz.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter