seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Spotify şarkılar instagram hikayesinde paylaşma 2018

Spotify şarkılar instagram hikayesinde paylaşma 2018

Bu yazımızda sizlere Spotify şarkılar instagram hikayesinde paylaşma 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda Spotift’de çalan müzikleri instagram hikayesine aktarma konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgiler vereceğiz.
Bu konumuza başlamadan önce Spotift nedir, kısaca bilmeyen arkadaşlar için bunu kısaca anlatarak sonradan asıl konumuz olan Spotift şarkıları instagram hikayesinde paylaşma içeriğine değineceğiz.
SPOTİFY NEDİR?
Dünya çapında milyonlarca şarkıyı barındıran bu içeriklere anında erişebileceğiniz dijital müzik, podcast ve video aktarma servisidir.
Bununla ayrıntılı olarak “https://support.spotify.com/tr/using_spotify/the_basics/what-is-spotify/” adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
SPOTİFY MÜZİKLERİ İNSTAGRAM HİKAYESİNE EKLEME

Spotify’de hoşunuza giden dilendiğiniz müzikleri artık son yılların trend uygulaması instagram stories yani hikaye’de paylaşabilirsiniz. Bunun için aşağıda adımları uygulamanız halinde bu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Spotify hesabınıza giriş yapın.
Beğendiğiniz, dinlediğiniz müziği açıyoruz
Son güncelleme ile instagram hikayeleri görünecektir.
Burayı açıyoruz
Düzenleme ve instagram hikayesine ekleme için sizi bu alana götürecektir.
Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra paylaşabilirsiniz.
Aynen instagram hikayesinde 24 saat kalıcı olarak sonradan silinecektir. instagram spotify hikaye ekleme bu şekilde gerçekleşmektedir.
YOUTUBE VİDEO ANLATIM :

DAİLYMONTİON VİDEO :
bu yazımızda spotify instagram hikaye paylaşma alakalı konumuzu sizlerle paylaşım yapmaya çalıştık. Bu konumuzla alakalı olarak sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmına sorularınızı gönderebilirsiniz.
İLGİLİ ARAMALAR
spotify instagram paylaşım
instagramda spotify paylaşmak
instagram hikaye spotify
spotify şarkı paylaşma
spotify şarkı paylaşma
spotify instagram hikaye paylaşma
 

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

Spotify şarkılar instagram hikayesinde paylaşma 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/