seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Swarm Engel Kaldırma 2020

Swarm Engel Kaldırma 2020

Swarm Engel Kaldırma 2017

Merhaba dostlar, swarm kategorimize önem vereceğimizi bir önceki yazımızda sizlere belirtmiştik, ve sözümüzü yerimize getirmek için çalışmalara başladık, eğer sizde çok sık swarm kullanıyorsanız ve gelen güncellemelerden ilk haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bugün swarm’da engellediğimiz kullanıcıyı geri nasıl engelini kaldırabiliriz onu göstereceğiz, madem engelledik neden kaldırıyoruz yahu kalsın diyenlerdenseniz siz engel atmayı seven kişisiniz demektir, o yüzden sizi Swarm Kullanıcı Engelleme yazımını incelemeye davet ediyoruz. 🙂 Şimdi gelelim konumuza,

2. Swarm Kullanıcı Engeli KaldırmaDostlar öncelikle, swarm’da nasıl engel atmıştım yukarıda verdiğimiz yazıda görebilirsiniz, zaten engel atmışsanız bu işlemi biliyor olmanız gerek, peki ben engellediğim kişinin engelini nasıl kaldıracağım diyorsanız, öncelikle engellediğiniz kişinin ismini arama bölümüne yazarak bulmanız, engellediğiniz kişiyi bulduktan sonra aynı engel attığımız işlemde olduğu gibi, bu seferde orada yer alan butona (ancak bu buton şuanda mavi şekilde) tıklamak, mavi butona tıkladıktan sonra karşımıza o kişinin engelinin kalksın mı diye soru çıkmakta, tamam derseniz o kişinin engeli kalkacaktır.

Engel kaldırıldıktan sonra mavi buton geri eski hali olan beyaz butona dönecektir, eğer iptale tıklarsanız kişi engeli kalmayacaktır.

1. Swarm Kullanıcı Engel Kaldırma Bildirimi

Eğer engellediğiniz bir kullanıcının engelini geri açarsanız karşı tarafa bildirim gitmesinden korkmayın, karşı tarafa bildirim gitmeyecektir. Ancak eskiden sizi arattığında bulamazken, engel kaldırıldıktan sonra sizi aratırsa bulacaktır. Başka her hangi bir sorun olmayacaktır.

İşlem hakkında herhangi bir sorununuz olursa bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter