Twitter Mavi Tik Nasıl Alınır? 2020

tarafından
579
Twitter Mavi Tik Nasıl Alınır? 2020

Twitter Mavi Tik Nasıl Alınır? 2020

Twitter Mavi Tik Alma 2017

Merhaba twitter’da sürekli trendleri kontrol eden veya güzel sözler aratan bakan eden dostlar, sitemizde genelde instagram yazıları paylaştığımızdan diğer sosyal medya ağlarını’da unuttuğumuzu sanmayın, bu sıralar kendinden sıkça söz ettirdiği için instagram’dan daha fazla yazı çıkartmaktayız. Ama twitter olsun başka sosyal medya ağları olsun büyük bir değişiklik olduğunda ilk olarak seosmm.net üzerinden görebilirsiniz.

Şimdi gelelim konumuza, instagram’da mavi tik nasıl alınır sorusunun cevabını: İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır? isimli yazımızda anlatmıştık, bugün ise mavi tik doğrulanmış hesabın twitter üzerinde nasıl alınacağını anlatacağız;

Twitter’da kullanıcı adlarının yanında bulunan mavi tik bulunmasının anlamı o hesabın doğrulanmış olması (hesabın o kişiye ait olması) anlamına gelmektedir.

Twitter’da hesabınızın doğrulanmış olması için gerekli şartlar aşağıda sıralandığı gibidir;

Twitter Doğrulanmış Hesap Alma

  • Onaylanmış bir telefon numarası
  • Onaylanmış bir e-posta adresi
  • Kişisel bilgiler
  • Bir profil fotoğrafı
  • Bir başlık fotoğrafı
  • Bir doğrum günü
  • Bir web sitesi
  • Tweet gizlilik ayarlarında Tweetlerin herkese açık olarak ayarlanmış olması

Bu şartları uyguluyorsanız ve sizin hesabınızın karıştırılmaması açısından doğrulanması gerektiğini düşünüyorsanız doğrulanmış hesap yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Twitter’da hesabınızı doğrulanmış olarak yapmak için öncelikle yukarıdaki şartları aşmış olmanız gerekiyor, daha sonra şurada yer alan linkten formu doldurmanız gerekmekte, bu forumda sizi neden doğrulanmış hesap yapacağınıza dair en az 2 site linki istemekte ve hakkınızda 500 kelime sınırlı bir yazı yazmanızı söylemekte. O formda yer alan bilgileri doldurarak Twitter’da doğrulanmış hesap alma bildiriminde bulunabilirsiniz.

Twitter’da doğrulanmış hesap için bildirim gönderdiğinizde 1 hafta içerisinde geri dönüş yapılmasını beklemelisiniz, ancak bu durum en fazla 1 ay kadar sürmektedir.

Twitter’dan hesap doğrulamasıyla ilgili red ya da onaylama bildirimi size mail olarak gelecektir.

Twitter’da başvuru yapmanız için bir şirket hesabınız veya kişisel hesabınızın olması yeterli ancak tüm hesapların onaylanması mümkün değildir, bir hesabın onaylanması için o marka veya kişinin duyulmuş bir hesap olması gerekmektedir.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter