seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Twitter takipçi arttırma 2018

Twitter takipçi arttırma hilesi twitter hesap silme

Bu yazımızda twitter takipçi artırma konusu hakkında detaylı açıklamalar yapıp hilesiz twitter takipçi arttırma işlemleri naısl yapılır veya twitter takipçi arttırma şifresiz nasıl olur ve twitter takipçi kasma yolları nelerdir konu başlıklarına değineceğiz.

Twitter Takipçi Artırma 2018

2006 yılında Jack Dorsey tarafından geliştirilen Twitter, günümüzde 330 milyondan fazla kullanıcıya sahip. En fazla kullanılan sosyal ağlar arasında yer alan mikro blog platformu bir haberleşme sistemi olarak da kullanılıyor. Gündeme dair konular ve atılan tweet’ler kullanıcıların birbiri ile kolayca etkileşime geçebilmesini sağlıyor. Her sosyal ağda olduğu gibi Twitter takipçi artırma ve twitter’da fenomen olmak ve popülerleşmek isteyen kişiler mevcut. Bazı kişiler ünlü olmak ve tanınmak için takipçilerini arttırmak isterken bazıları takipçileri ile maddi gelir elde etmeyi planlamaktadır. Bu durum da haliyle Twitter takipçi arttırma yolları ile ilgili sayısız araştırmaların yapılmasına neden olmuştur. Birçok sosyal medya uzmanı Twitter takipçi arttırma taktikleri verse de bazı kişiler tarafından bu durum paraya çevrilmeye çalışılmıştır. Ücretli olarak takipçi satan kişiler bot hesaplarla kişilere takipçi sağlamış ve bunun karşılığında para talep etmişlerdir. Üstelik doğal olmayan ve parayla alınan takipçilerin hiçbir faydası olmadığı bilinmesine rağmen günümüzde hala bu yöntemle takipçi arttırmaya çalışan kişiler de bulunmaktadır.

Fenomen olmak veya çok sayıda takipçiye sahip olmak isteyen kişiler kesinlikle takipçi satın alma yoluna gitmemeli ve doğal yollarla takipçi arttırmaya çalışmalıdır. Aksi takdirde illegal ve etik olman yollara yönelmeniz hem zaman hem de para kaybetmenize neden olabilir.

Twitter’da doğal yollardan aktif olarak takipçi arttırmanız mümkündür. Twitter takipçi arttırma yollarını uygulayarak siz de daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz:

1) Profil Bilgileri

Kendinizi her sosyal ağda olduğu gibi Twitter’da da tanıtmanız insanların sizin hakkınızda bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayacaktır. Bu nedenle gerekli olan tüm profil bilgilerinizi girmeli, kaliteli profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı kullanmalısınız. İlk izlenim önemlidir bu nedenle bireyler profilinize giriş yaptığında onların ilgisini çekecek bir fotoğrafınızın olması sizi bir adım öne geçirecektir. Fotoğrafınız olmadan ve profil bilgilerinizi girmeden Twitter’da takipçi arttırmanız oldukça zor hatta imkansıza yakın olacaktır.

2) Özgün Olun

Sosyal medyada en fazla dert yanılan konu özgün olmayan hesaplar ve içeriklerin sürekli çalınmasıdır. Eğer sizin içerikleriniz çalınıyor ise bu kaliteli paylaşımlar yaptığınızı gösterir ancak siz başkalarının ürettiği içerikleri tweet atıyorsanız, takipçi arttırmayı bırakın mevcut takipçilerinizi de kaybedebilirsiniz. Bu nedenle Twitter’da fenomen hesapların içeriklerini tekrar paylaşmak yerine özgün olmalı ve kendinize has paylaşımlar yapmalısınız. Bu Twitter takipçi arttırma yollarının en önemlisi diyebiliriz. Zira kopya ve çalıntı tweet’ler sizi hiçbir yere götürmez ve başarıyı yakalamanız da bu şekilde imkânsız olacaktır.

Bilgi sahibi olduğunuz veya araştırmaktan hoşlandığınız konular ile ilgili paylaşımlar yapabilir, rastladığınız komik olayları anlatabilir veya fotoğrafını çekerek paylaşabilirsiniz. Özgünlük ve kaliteli tweet’ler Twitter’da takipçi arttırmanıza yardımcı olacaktır.

3) Düzenli Paylaşım – Aktiflik

Aktif olmak sadece Twitter’da değil diğer sosyal ağlarda da oldukça önemli. Düzenli paylaşım yapmanız takipçilerinizin artmasına yardımcı olacaktır. Eğer bir gün 10 twit atıp ta 15 gün hesabınıza uğramazsanız takipçi arttırmanız ve bir yerlere gelmeniz oldukça zordur. Bu nedenle düzenli olarak kendinize belli saatler veya zaman dilimleri belirlemeli, gün içinde bu zaman dilimleri içerisinde mutlaka twit atmalısınız. Bu sizin aktif bir hesap olduğunuzu ve sürekli paylaşım yaptığınızı gösterecek, potansiyel takipçilerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

4) Twitter takipçi arttırma için Takipçilerinizle Diyalog Kurun

Twitter takipçi arttırma yolları arasında en önemlisi de insanlarla diyalog kurmaktır. Atmış olduğunuz bir twit’e cevap gelebilir veya size soru sorulabilir. Bu gibi durumlarda takipçilerinize cevap vererek onlara önemli olduklarını hissettirmeniz sizin yararınıza olacaktır. İnsanlara değer verdiğinizi, onların yapmış olduğu yorumlara cevap yazarak veya atmış olduğu twit’lere yorum yaparak gösterebilirsiniz. Böylece daha fazla insanla etkileşime geçerek tanışma imkânına da ulaşırsınız.

5) Popüler Konularla İlgili Twit Atın

Bilindiği üzere ‘#’ hastag kullanımı Twitter’da oldukça popüler. Hastag kullanılarak popüler konular ve gündemle ilgili twit’ler atılabiliyor. Siz de gündemi takip ederek trend olan konularda twit atabilir ve farklı insanlarla etkileşime geçebilirsiniz. Aynı şekilde atılan twit’lere cevap yazarak da takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bunun için aktif olmalı ve gündem konuları ile ilgili binlerce beğeni ve retwit almış twit’lere de cevap vermelisiniz. Eğer kaliteli cevaplar verirseniz insanların dikkatini bir anda üstünüze çekebilirsiniz. Kısa sürede takipçi sayınız bu yöntemle artabilir.

6) Agresiflikten Kaçının

Twitter’da agresif bir yapıya sahip olarak takipçi sayısını arttıracağını düşünen birçok kişi var. Atılan twit’lerin altına küfür yazan veya hakaret dolu cevaplar veren kişileri görebilirsiniz. Küfür, hakaret veya tehdit içeren mesajlara aynı şekilde agresif bir tavırla cevap vermeniz antipatik olmanıza neden olabilir. Bu nedenle insanlarla seviyeli bir biçimde tartışma yapmaya özen gösterin. Küfür, tehdit ve ırkçılık gibi toplumun nefret ettiği eylemlerde bulunan kişilerin takip edilmesi mümkün değildir. Bu nedenle twit atarken veya cevap yazarken agresiflikten uzak durun.

Twitter takipçi arttırma yolları daha fazla kişiye ulaşmanıza ve takipçi sayınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır. Farklı olmanız ve insanlarla etkileşime geçecek türde paylaşımlar yapmanız, takipçi sayınızı arttıracak önemli faktörler arasında yer almaktadır. Daha önce atılmış twit’leri atmamaya ve başka fenomen hesapların taklidini yapmamaya özen göstermeli, farklı ve özgün olmaya dikkat etmelisiniz.