vefat eden kişinin instagram hesabını geri alma 2018

tarafından
262
vefat eden kişinin instagram hesabını geri alma 2018

vefat eden kişinin instagram hesabını geri alma 2018

Bu yazımızda sizlere vefat eden kişinin instagram hesabını geri alma 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

Merhabalar, bu yazımızda vefat eden kişinin instagam hesabı geri alınır mı? Bu konuda siz merak eden takipçilere bilgi vermeye çalışacağız. Bu konu daha önceden Facebook anıt hesaplar konusunda işlenmişti.
İnstagram Anıt Hesap ;
Vefat etmiş, ölen bir kişinin kullandığı hesap artık boşa çıkan bir hesaptır. Kullanıcı giriş bilgileri kimseyle paylaşılmadıysa bu hesap beklemede kalacaktır. Hayatını kaybetmiş kişinin hesabını geri almak için instagram bu konuda birinci dereceden akrabalarına yardım etmektedir.
Vefat Eden Kişinin Hesabını Anıtlaştırma ;
İnstagram kullanıcısı vefat etmişse bu hesabı arkadaşı veya akrabasından birinin talebi doğrultusunda “Anıtlaştırma” yapılabilir. Bunun için “https://help.instagram.com/contact/452224988254813″ adresi üzerinden gerekli formu doldurabilirsiniz.

Vefat Eden kişinin Hesabını Kapatma ;
İnstagram kullanıcısı hayatını kayıp etti ve öldü, bu vefat eden kişinin hesabını artık kalıcı olarak silmek, kapatmak istiyorsanız bunun için “https://help.instagram.com/contact/1474899482730688″ adresi üzerinden ölen kişinin kimlik bilgileri ile beraber bunu ispatlamak suretiyle hesabını kaldırabilirsiniz. (instagram memorialized Account )
Vefat eden kişinin hesabı geri alınır mı?
Instagram vefat eden bir kişinin hesabını gizlilik nedeniyle geri vermemektedir. Bunun için hesabın şifrelerini ya da e-posta adresi şifresini bilmeniz gerekerek geri alabilirsiniz. Yani size bu hesabı geri iade etmemektedir.
Yukarıda verdiğimiz adımlar sayesinde yakın akrabanızın hesabınızı anıtlaştırma veya tamamen hesabını silme, kapatma işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

vefat eden kişinin instagram hesabını geri alma 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/