seo ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ankara diş kliniği
kedi cinsleri
Mütercim Tercüme Bürosu

Whatsapp Çöktü mü , Whatsapp Açılmıyor 6 Temmuz 2018

whatsapp neden çöktü , whatsapp niye çöktü i whatsapp nasıl çöktü

6 Temmuz 2018  Whatsap çöktü mü whatpsapp açılmıyor whatsapp neden açılmıyor soruları ile bayram arefesine uyandık. Whatsapp’a giriş yapmak isteyen whatsapp kullanıcıları şuan whatsapp açılmama problemi ile karşı karşıyalar. Özellikle web whatsapp çöktü mü soruları ile karşı karşıyayız çünkü web whatsapp açılmıyor.

Whatsappa giriş yapmak isteyenler whatsapın mesajları iletmemesi sorunuyla karşı karşıya kaldılar şuan whatsapp kullanılmıyor. Sabahın erken saatlerinde whatsapa girmek isteyenler giriş yapamıyorlar.

Whatsapp Çöktü Neden Açılmıyor ?

Whatsappın neden çöktüğüne dair whatsapp tarafından bir açıklama gelmedi Whatsapp son dakika gelişmelerini sizler için takip ediyoruz bu nedenle ilk yapılan açıklamayı sizlerle paylaşacağız.

6 Temmuz 2018 Whatsapp Çöktü

Whatsapp çöktü mü son dakika haberleri yayınlamaya sizler için yayınlamaya devam ediyoruz whatsapp çöktü ne zaman düzelir bu konuda henüz resmi bir açıklama yok ancak muhtemelen whatsapp tüm dünyada çöktü . Evet arkadaşlar whatsapp yine çöktü hem de whatsapp dünya genelinde çöktü. Yıl olmuş 2018 whatsapp’ın çökmesi artık normal birşey değiş çünkü insanlar artık iletişimlerini whatsapp üzerinden sağlıyorlar ve whatsapp neden çöktü , whatsapp niye çöktü , whatsapp nasıl çöktü gibi sorular sormak istemiyorlar.

Diğer yazılarımız :

Tivibu Çöktü mü Tivibu Açılmıyor : https://seosmm.net/tivibu-coktu-mu-tivibu-acilmiyor-tivibu-hata-kodlari/