seo ankara
Otomatik Kepenk
Otomatik Çelik Kepenk Fiyatları
Otomatik Çelik Kepenk
Otomatik Çelik Kepenk Ankara
arapça kursu ankara
almanca kursu ankara
rusça kursu ankara
ingilizce kursu ankara
toefl kursu ankara
Birebir ingilizce kursu ankara
Ankara Avukat
Ankara ceza avukatı
sincan boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı
ankara boşanma Avukatı

YouTube Canlı Abone Sayısını Görme 2021 Canlı Abone Sayacı

YouTube Canlı Abone Sayısını Görme 2021 Canlı Abone Sayacı

YouTube’da insanlar videolar çektikçe abone sayıları’da bu oranda artmakta, bazı durumlarda YouTube’da abone sayıları çabuk olarak veritabanı kaynaklı güncellenemeyebiliyor, bu durumda acaba bunun abone sayısı kaç olmuş gibi sorular sorabiliyoruz. Bu durumlarda bizim için YouTube canlı abone sayacı gerekli oluyor, bu sayede YouTube’taki abone sayımızı veya farklı bir kişinin abone sayısını canlı olarak takip edebiliyoruz.

YouTube’da canlı abonemize bakabilmemiz için abone sayacına ihtiyacımız vardır, bunun için birden fazla site karşımıza çıkmakta, sizlere bunlardan birkaçını aşağıda vereceğim, bu sitelerden bir tanesine girerek içeride kimin abone sayısını canlı olarak takip etmek istiyorsanız göz atabilirsiniz.

İşte canlı abone sayısını takip edebileceğiniz adresler. (sıralamasız olarak verilmiştir, hepsi aynı işlevi görmektedir. İstediğinizi açabilirsiniz.)

Bu adreslerden bir tanesine girdikten sonra abone sayısını canlı olarak merak ettiğiniz kişinin ismini yani kanal adını yazmanız yeterli oluyor. Sistem hemen buluyor ve o kişinin anlık olarak abone sayısını gösteriyor.

YouTube Abone Sayım Gözükmüyor

Eğer ben bu sitelerden bir tanesine girdim ama abone sayım gözükmüyor diyorsanız bu sorun sizin kanalınızın henüz yeni aktif olmasından veya takipçi sayınızın çok düşük olmasından kaynaklanabilir. Bu yüzden birkaç gün sonra işlemi tekrar deneyin, hala sorun yaşıyorsanız bize aşağıda yer alan yorum kısmından ulaşın ve hesabınızı inceleyip geri dönüş yapalım.

facebook,google,instagram,sosyal medya,twitter