youtube izlenme artırma yolları

Youtube izlenme artırma taktikleri

By

Youtube dünyanın en büyük video paylaşım ağı olma özelliğini taşıyor. Her gün bu platformda yüzlerce yeni kanal açılarak on binlerce video yükleniyor. İlgi çekici video içerik üretmek ve izlenme sayısını arttırmak isteyen Youtuber’lar birçok yol denese de yüksek izlenme sayısına ulaşan kişilerin sayısı oldukça az. Bu nedenle Youtube izlenme artırma taktikleri en fazla araştırılan konular arasında yer alıyor.

Bir Youtuber platforma adım attığında ne kadar kaliteli video içerik üretirse üretsin reklam ve tanıtım çalışmaları yapmadan izlenme sayısını arttıramaz. Viral videolar hariç yeni kanal sahibi olan ve hali hazırda Youtube kanalı olan birçok kişi izlenmeyi arttırmak adına bir takım çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar hem kanal abone sayısı arttırma hem de videoların izlenme sayısını arttırma adına yapılmaktadır.

Kanal ve videoların izlenme sayısını arttırmak için birçok yol mevcut. Bu yolları deneyerek Youtube’da daha popüler olabilir ve Youtube izlenme sayınızı arttırabilirsiniz.

Instagram Videoların Üzerine Beyaz Şerit Yazı Müzik Ekleme

Kaliteli İçerik Üretme

Youtube izlenmeyi artırma yolları içerisinde en önemlisi kaliteli içerik üretmektir. Zira kaliteli olmayan, deyim yerindeyse ‘öylesine’ çekilmiş bir video ile yüksek izlenme sayısına ulaşmanız oldukça zordur. Bu nedenle konseptinize uygun bir şekilde kaliteli videolar üretmeniz izlenme sayınızı yükseltecek en önemli etkenlerden birisidir.

Kanalınızda hangi tür içerikler paylaşıyorsanız bu içeriklerin kaliteli olmasına, video görüntü kalitesine ve izleyicileri sıkmamaya özen göstermelisiniz. Kaliteli ve özgün videolar çekerek Youtube izlenmeyi arttırma yolları arasında en etkilisini zaten gerçekleştirmiş olacaksınız.

Güncel Olaylar Hakkında Videolar Çekmek

İzlenmeyi arttıran diğer bir etken de o anda güncel olan olaylara dolaylı yoldan bağlı veya direkt olarak değinerek videolar çekmenizdir. Eğer bir etkinlik, haber veya güncemi meşgul eden önemli bir olay varsa bu olaya videonuzda yer vermeniz izlenme sayınızı arttıracaktır. Ayrıca bu tarz güncel olaylarla ilgili videolar paylaşım sayınızı da arttıracaktır.

Instagram Siyah Ekran Hatası Veriyor [ ÇÖZÜLDÜ ]

Video Kapağı – Video Başlığı

Bilindiği üzere Youtube’da videoya tıklanmadan önce video kapağı görünüyor. Bu kapaklar videoların içeriği hakkında potansiyel izleyicilere sunulan görseldir. Yani bir kişi ilk etapta video kapağına bakarak videoyu izlemek isteyip istemeyeceğine karar veriyor.

Etkili ve ilgi çekici video kapak görselleri hazırlamanız izlenme sayınıza etki edecektir. Video kapak görselinizi iyi bir şekilde dizayn ederek videonuzun izlenme sayısını arttırabilirsiniz.

Ayrıca video başlıklarını da izleyiciyi yanıltmayacak şekilde atmanız izleyicilerin kanalınıza olan güvenini arttıracak önemli bir konudur. Bazı kanal sahipleri sırf izlenmeyi arttırmak adına farklı ve konu ile alakasız başlıklar kullanabilmektedir. Bu kısa vadede izlenme sayınızı arttırsa da uzun vadede kanalınıza ve Youtube projenize zarar verecek bir durumdur.

Abone Hatırlatmaları 

Video çeken kişilerin kendi videolarının sonunda ‘abone ol’ veya ‘beğen’ gibi çağrılarda bulunduklarını görebilirsiniz. Siz de kanalınızın ‘abone ol’ linkini video sonunda paylaşabilirsiniz. Bu hem kanalınıza abone olan kişi sayısını hem de video izlenme sayınızı arttıracak bir eylem olacaktır. Ayrıca video beğenmelerinin artması da Youtube arama kısmında yani ekranda sağ tarafta bulunan bölümde, videonuzun gösterilmesine katkı sağlamaktadır.

Etkili Ders Çalışma Teknikleri

Sosyal Medya ile Youtube izlenme Artırma

Yüksek takipçili veya aboneli sosyal ağlarda videoların paylaşılması izlenme sayısını etkin bir şekilde arttıracaktır. Bu nedenle Youtube izlenmeyi arttırma yolları arasında en etkili olanı sosyal medya paylaşımlarıdır.

Videoları Facebook, Twitter, İnstagram ve diğer sosyal ağlarda paylaşmanız Youtube izlenme ve abone sayınızı hızlı bir şekilde arttırabilir.

Bu yöntemleri uygulayarak Youtube’da videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlayabilirsiniz. Kaliteli içerik üretme konusunda kendinizi motive etmeniz ve paylaşılabilir içerikler üretmeniz Youtube izlenme artırma yolunda önemli mesafe kat etmenize yardımcı olacaktır.

youtube izlenme arttırma youtube izlenme arttırma hilesi youtube izlenme arttırmak youtube izlenme arttırma 2017 youtube izleme arttırma youtube izlenmeyi arttırma youtube izlenme arttırma programsız youtube izlenme arttırma programı youtube izlenme arttırma yolları youtube izlenme arttırma taktikleri youtube izlenme artırma sitesi youtube izlenme arttırma ücretsiz youtube izlenme arttırma programı indir youtube izlenme artırma android youtube izlenme arttırma botu youtube bot izlenme sayısı artırma youtube izlenme arttırma doğal youtube’da izlenme arttırma youtube’da izlenme arttırma hilesi youtube doğal yollarla izlenme arttırma youtube izlenme arttırma ekşi youtube izlenme arttırma hilesiz youtube izlenme arttırma hilesi 2017 youtube izlenme arttırma hilesi 2015 youtube izlenme arttırma hilesi 2016 youtube izlenme arttırma hack youtube izlenme arttırma hile youtube izlenme sayısını arttırma hilesi youtube video izlenme artırma hilesi youtube izlenme arttırma indir youtube kanal izlenme artırma youtube kanalı izlenme arttırma youtube izlenme arttırma mobil youtube izlenme oranı arttırma youtube izlenme arttırma programı 2016 youtube izlenme sayısını arttırma programı youtube izlenme sayısı arttırma paralı youtube izlenme sayısı arttırma programı 2015 youtube video izlenme sayısı arttırma programı youtube izlenme sayısı arttırma youtube izlenme sayısını arttırma youtube izlenme sayısı arttırma hilesi youtube izlenme sayısı arttırma yolları youtube izlenme sayısı arttırma programı youtube izlenme sayısı arttırma 2017 youtube izlenme sayısı arttırma 2016 youtube izlenme arttırma tht youtube izlenme artırma teknikleri youtube izlenme sayısı arttırma tht youtube video izlenme arttırma youtube abone ve izlenme arttırma youtube izlenme artırma yöntemleri youtube izlenme artırma 2018 youtube izlenme arttırma 2018 youtube izlenme sayısını artırma 2016

You may also like

Prof. Dr. Zekai Pekkafalı| instagram hesap dondurma linki| iphone 7 kılıf| hazır ofis | konya boşanma avukatı|