youtube videosunu instagrama yükleme? 2018

tarafından
160
youtube videosunu instagrama yükleme? 2018

youtube videosunu instagrama yükleme? 2018

Bu yazımızda sizlere youtube videosunu instagrama yükleme? 2018 anlatımı yapacağız. Sitemize bu konuda birçok soru geliyor.

bu yazımızda instagrama video yükleme konusunda farklı bir konu anlatmaya çalışacağız. Youtube‘de sevdiğiniz bir video instagramda paylaşılır mı? paylaşılırsa nasıl yüklenip paylaşılır? bunu sizlere kısa bilgi olarak aktarmaya çalışacağım.
youtube video instagrama yükleme konusunda herhangi bir paylaşma butonu veya bir özelliği olmadığını söyleyerek konuyu anlatmaya başlayacağız. Önceki konularda olduğu gibi instagrama direk olarak video yükleme gerçekleştirebilirsiniz. bunun için youtube beğendiğiniz video ilk önce indirmek gerekir. 
youtube videoları instagrama yükleme ;
ilk önce yapacağımız adım “http://tube2gram.com/” adresini tarayıcı üzerinden açıyoruz. Burada yapılacak adımları aşağıda sırayla gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter Video, İnstagram Video , Order yazan yerde instagram butonu basarak 1 dakikalık video indirme tercihini seçiyoruz.
Youtube video link adresini “Paste your Youtube URL” yazan yere yapıştırıyoruz ve “Start Download” butonu basıyoruz.
Biraz bekleme süresinden sonra “Download Video” veya Download on Mobil yazıları gelecektir. Mobil üzerinden QR barkod kodu sayesinde telefona buradan ise instagram yükleme imkanınız vardır.
Oldukça basit bir yöntem ile youtube videolarını instagrama yükleme yaparak istediğiniz videoları sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
instagram video yükleme sadece resmi uygulaması üzerinden yapınız, eğer farklı üçüncü parti yazılımlar kullanarak yapıyorsanız hesabınızın çalınması veya kapatılmasına sebep olabilirsiniz. Nedeni instagram üçüncü parti yazılımlara izin vermemesidir.

Seo Smm

— ,
— instagram haberleri

youtube videosunu instagrama yükleme? 2018 yazımızın sonuna geldiniz. Diğer instagram yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz : https://seosmm.net/k/instagram/